< návrat zpět

Foukaná tepelná a akustická izolace Climatizer Plus

Firma ITO - Climatizer Plus

Climatizer Plus je izolace na bázi celulózového vlákna obohaceného o přísady na bázi bóru. Ty zajišťují nehořlavost, odolnost proti hmyzu, hlodavcům, plísním a houbám. Přísady jsou pevně svázány s vláknem, čímž je zajištěno, že vlákna jsou vždy ošetřena. Foukaná izolace Climatizer Plus vyniká svými izolačními vlastnostmi a ojedinělým způsobem aplikace pneumatickým foukáním.
Důležitá vlastnost izolace je měrná tepelná kapacita. Ta je dvojnásobná oproti skelnému či kamennému vláknu. Tím zajišťuje mnohem lepší tepelnou pohodu. Nedochází ke zbytečně rychlým změnám teploty při přerušení topení v zimě či oslunění konstrukce v létě.
Izolace Climatizer Plus má všechny potřebné atesty a certifikáty. Jako první výrobek v ČR je držitelem známky Ekologicky šetrný výrobek již od roku 1994. Samotný výrobek je v kanadské licenci vyráběn firmou CIUR a.s. v Brandýse nad Labem již od roku 1991. Pro materiál Climatizer Plus mluví i velký podíl exportu do zemí západní Evropy.

Rovněž od roku 1991 se datuje tradice aplikační firmy ITO - Tocauer v Opavě. Za tuto dobu má za sebou pěknou řádku zdařilých realizací a spokojených zákazníků. U této firmy se setkáte se skutečně profesionálním a odborným přístupem k oboru tepelných izolací. Vždy řeší komplexní návrh konstrukce tak, aby bez problémů vaše stavební konstrukce fungovala po celou dobu životnosti stavby k vaší maximální spokojenosti především s ohledem na úspory energie, tepelnou pohodu a ekologii.

Osobně doporučuji navštívit jejich stránky, případně kontaktovat majitele pro konzultaci vašeho problému s izolací.

 

 

Uživatelské menu

Odkazy

    Tepelná izolace
    odkazovník
    IT servis

Anketa

kolik je vam let?
Počet hlasů: 129
Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!